Włosy nie są już tak lśniące i mocne jak kiedyś, a na dodatek wypada ich jakby więcej?!

Powodów może być wiele. Najważniejsze jednak, że są sposoby na ich rozwiązanie i to wyciągnięcie ręki – środki roślinne. Sprawdzone i polecane. My dodatkowo stworzyliśmy ich ranking, który uważany jest za najlepsze narzędzie przy dokonywaniu świadomych zakupów.

W rankingu szczególnie zwracamy uwagę na:

  • Jakość składników aktywnych.
  • Badania naukowe składników.
  • Czystość składu (bez chemicznych dodatków).
  • Ekstrakty roślinne standaryzowane i opatentowane.
  • Dostępność dla wszystkich – wegańskie.

Sprawdź najnowszy ranking produktów na włosy!

ProduktIDBSOCV
Grinday Look Up
Vitapil
Hairvity
Skrzypovita
Hair Care Panda
Belissa
Biotebal
Kerabione
Biotynox

I – ilość składników aktywnych
D – porcja składników aktywnych
B – badania naukowe
S – standaryzacja
O – opatentowane składniki aktywne
C – czysty skład, bez sztucznych dodatków
V – dla wegan


Grinday Look Up

Suplement diety zawiera dużą ilości składników aktywnych w sporych porcjach. W składzie opatentowane i standaryzowane ekstrakty o potwierdzonym w badaniach naukowych wpływie na organizm. Czysty skład, bez chemicznych dodatków w formule wegańskiej.


Vitapil

Suplement diety zawiera sporą ilości składników aktywnych w odpowiednich porcjach. W składzie opatentowane i standaryzowane ekstrakty o potwierdzonym w badaniach naukowych wpływie na organizm. Nie jest suplementem clean label gdyż zawiera barwnik oraz substancję przeciwzbrylającą. Odpowiedni dla wegan.


Hairvity

Suplement diety zawiera sporą ilości składników aktywnych w odpowiednich porcjach. W składzie opatentowane i standaryzowane ekstrakty o potwierdzonym w badaniach naukowych wpływie na organizm. Nie jest suplementem clean label gdyż zawiera barwnik oraz substancję przeciwzbrylającą.


Skrzypovita

Suplement diety zawiera sporą ilości składników aktywnych w odpowiednich porcjach. Nie posiada w składzie opatentowanych i standaryzowanych ekstraktów o potwierdzonym w badaniach naukowych wpływie na organizm. Nie jest suplementem clean label gdyż zawiera barwnik oraz substancję przeciwzbrylającą.


Hair Care Panda

Suplement diety zawiera sporą ilości składników aktywnych. Nie posiada w składzie opatentowanych i standaryzowanych ekstraktów o potwierdzonym w badaniach naukowych wpływie na organizm. Nie jest suplementem clean label gdyż zawiera barwnik oraz substancję przeciwzbrylającą.