fbpx
ranking tabletek na włosy

Ranking tabletek na włosy. Witaminy na włosy. Opinie

Postanowiliśmy ułatwić wam wybór i przedstawić preparaty, które z uwagi na zawarte w nich składniki mogą skutecznie poprawić wygląd włosów. Pamiętaj, że dla uzyskania optymalnych efektów musisz stosować je regularnie i zgodnie z zaleceniami dawkowania umieszczonymi na opakowaniu.


1. Grinday Look Up

Naturalny suplement diety Look Up skutecznie poprawia kondycję włosów, a do tego korzystnie wpływa na wygląd skóry i paznokci.

Zawarte w nim składniki aktywne skutecznie wspierają wzrost włosów oraz wzmacniają ich strukturę. Look Up zapobiega też przedwczesnemu siwieniu włosów dbając o ich prawidłową pigmentację.

Stosowanie jednego preparatu przynosi wiele korzyści związanych m.in. z poprawą stanu paznokci i skóry oraz przeciwdziałaniem przedwczesnemu starzeniu się organizmu.

W skład Look Up wchodzą takie składniki, jak ekstrakt ze skrzypu polnego, EVNolMax™, BioPerine®, Selen – Selenium SeLECT®, ekstrakt z bambusa, ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej, witaminę C i E oraz cynk, miedź i biotynę.

Look Up jest suplementem wegańskim o czystym składzie.

Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek i kosztuje 69,90 zł. Przy zakupie więcej niż jednego opakowania można uzyskać pewien rabat.


2. Vitapil

Vitapil jest suplementem diety, którego działanie jest skoncentrowane na poprawie kondycji włosów. Jednocześnie preparat ten uzupełnia dietę w żelazo, wapń, cholinę, niacynę, mangan, miedź, kwas foliowy, potas i jod, witaminę B12 i cynk oraz biotynę.

Pozostałe składniki tego preparatu to inozytol, proteiny sojowe, drożdże i kwas para – aminobenzoesowy. Jedno opakowanie zawiera 30 tabletek i kosztuje około 23 – 26 zł.3. Belid SR

Belid SR jest suplementem diety, który jest dostępny w postaci twardych tabletek o dłuższym uwalnianiu (SR). Jedno opakowanie zawiera 60 tabletek i kosztuje od 43 zł. Skład tego preparatu nie obejmuje wyciągów roślinnych i ma charakter witaminowo – mineralny.

W jednej tabletce znajdują się kwas pantotenowy (witamina B5), duża dawka biotyny, cynk i miedź. Działanie Belid SR jest skoncentrowane nie tylko na poprawie stanu włosów, ale również paznokci i skóry. Szkoda, że nie zawiera roślinnych ekstraktów bogatych w krzem.


Belissa Intense

Belissa Intense jest suplementem diety poprawiającym kondycję włosów, skóry i paznokci. Preparat posiada bogaty skład obejmujący ekstrakt ze skrzypu polnego i kompleks Intense Revive.

Oprócz tego Belissa Intense uzupełnia dietę w składniki odżywcze – l – cysteinę, witaminę A,C, E, B1, B2, B6, B12, PP, kwas pantotenowy i kwas foliowy oraz cynk, żelazo i jod. Preparat zawiera także beta – karoten.

Trzeba jednak podkreślić, że kompleks Intense Revive nie oddziałuje na włosy, tylko na skórę – jest to wyciąg z alg wspierający regenerację komórek skóry. Jedno opakowanie produktu zawiera 50 tabletek i kosztuje od 12 zł.Bianella

Bianella jest suplementem diety dostępnym w cenie od 20 zł. Produkt jest rekomendowany osobom, które zmagają się z łamliwością włosów, ich przesuszeniem i nadmiernym wypadaniem. Bianella poprawia również jędrność i elastyczność skóry.

W skład tego suplementu diety wchodzi wyciąg z pędów bambusa, wyciąg z liści pokrzywy oraz aminokwasy – l-metionina i l-cysteina.

Dodatkowo, produkt zawiera witaminy i minerały (beta – karoten, niacyna, witamina E, ryboflawina, miedź, kwas foliowy, biotyna, cynk, kwas pantotenowy i witamina C). Jedno opakowanie zawiera 30 tabletek.


Biotebal

Biotebal jest specyficznym suplementem diety wzmacniającym kondycję włosów. Jego charakterystyczna cecha to jednoskładnikowa receptura.

W jednej tabletce znajduje się 2,5 mg lub 5 mg biotyny. Biotyna zwana także witaminą H wspiera produkcję keratyny – budulca włosa i paznokci. Stąd też zażywanie preparatu Biotebal może poprawić nie tylko kondycję włosów, ale i paznokci.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że uzupełnienie diety w biotynę wpłynie na poprawę wyglądu włosów tylko wtedy, kiedy pogorszony stan włosów wynika z niedoboru biotyny. Preparat zawiera 30 tabletek i jest dostępny w cenie od 22 zł.


Dermena Complex

Suplement diety Dermena Complex zawiera 30 kapsułek i jest dostępny w cenie od 17 zł. Preparat zawiera witaminy i minerały oraz wyciąg ze skrzypu i nasion lnu.

Dermena Complex korzystnie wpływa na kondycję włosów, skóry i paznokcie. Receptura suplementu diety obejmuje witaminę C, niacynę, witaminę E, cynk, kwas pantotenowy, witaminę B6, B2 i B1, foliany, selen, biotynę i witaminę B12.Gal Uroda

Gal Uroda jest preparatem zawierającym ekstrakt ze skrzypu polnego i ziela pokrzywy, olej z nasion ogórecznika lekarskiego, a także witaminę E i A.

Wzmacnia on włosy i paznokcie oraz poprawia kondycję i wygląd skóry. Krzem zawarty w skrzypie polnym wzmacnia włosy, a pokrzywa je wzmacnia.

Olej z nasion ogórecznika bogaty w kwas gamma – linolenowy korzystnie wpływa na stan skóry. Jedno opakowanie zawiera 30 tabletek i jest dostępne w cenie od 25 zł.


Skrzypovita

Skrzypovita jest suplementem diety, który korzystnie wpływa na wygląd skóry, włosów i paznokci. Receptura tego preparatu, pomijając ekstrakt ze skrzypu polnego, ma charakter witaminowo – mineralny.

Kapsułki zawierają biotynę, witaminę B6, tiaminę i ryboflawinę, kwas pantotenowy oraz witaminę A i C, a także cynk. Jedno opakowanie zawiera 80 kapsułek. Preparat jest dostępny w cenie od 25 zł.


Vitahair

Vitahair jest preparatem dostępnym w formie tabletek. Jedno opakowanie zawiera 60 tabletek i jest dostępne w cenie 21 zł. Vitahair charakteryzuje się bardzo bogatym składem zawierającym dużo witamin, w tym kwas pantotenowy, biotynę, niacynę, cholinę, kwas foliowy i witaminę B12. Ponadto, Vitahair zawiera wyciąg z pędów bambusa, z ziela skrzypu polnego i ziela pokrzywy oraz inozytol, kwas PABA, cynk, żelazo i miedź, mangan i jod.

Dopełnieniem receptury są ekstrakt z drożdży i krzemionka. Działanie Vitahair jest skoncentrowane na poprawie kondycji włosów i skóry głowy. Miedź wspiera pigmentację włosów, cynk jest potrzebny do prawidłowej syntezy białek budujących strukturę włosa, natomiast ekstrakt z bambusa i skrzypu polnego wzmacniają włosy i wspierają ich wzrost.

Pod względem receptury suplement diety przypomina Look Up (patrz wyżej). Niemniej zakres działania Look Up jest nieco bardziej zróżnicowany.