Postanowiliśmy ułatwić wam wybór i przedstawić preparaty, które z uwagi na zawarte w nich składniki mogą skutecznie poprawić wygląd włosów. Pamiętaj, że dla uzyskania optymalnych efektów musisz stosować je regularnie i zgodnie z zaleceniami dawkowania umieszczonymi na opakowaniu.


Grinday Look Up

Naturalny suplement diety Look Up skutecznie poprawia kondycję włosów, a do tego korzystnie wpływa na wygląd skóry i paznokci.

Zawarte w nim składniki aktywne skutecznie wspierają wzrost włosów oraz wzmacniają ich strukturę. Look Up zapobiega też przedwczesnemu siwieniu włosów dbając o ich prawidłową pigmentację.

Stosowanie jednego preparatu przynosi wiele korzyści związanych m.in. z poprawą stanu paznokci i skóry oraz przeciwdziałaniem przedwczesnemu starzeniu się organizmu.

W skład Look Up wchodzą takie składniki, jak ekstrakt ze skrzypu polnego, EVNolMax™, BioPerine®, Selen – Selenium SeLECT®, ekstrakt z bambusa, ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej, witaminę C i E oraz cynk, miedź i biotynę.

Look Up jest suplementem wegańskim o czystym składzie.

Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek i kosztuje 69,90 zł. Przy zakupie więcej niż jednego opakowania można uzyskać pewien rabat.

Więcej o produkcie na stronie producenta.


Vitapil

Vitapil jest suplementem diety, którego działanie jest skoncentrowane na poprawie kondycji włosów. Jednocześnie preparat ten uzupełnia dietę w żelazo, wapń, cholinę, niacynę, mangan, miedź, kwas foliowy, potas i jod, witaminę B12 i cynk oraz biotynę.

Pozostałe składniki tego preparatu to inozytol, proteiny sojowe, drożdże i kwas para – aminobenzoesowy. Jedno opakowanie zawiera 30 tabletek i kosztuje około 23 – 26 zł.Belid SR

Belid SR jest suplementem diety, który jest dostępny w postaci twardych tabletek o dłuższym uwalnianiu (SR). Jedno opakowanie zawiera 60 tabletek i kosztuje od 43 zł. Skład tego preparatu nie obejmuje wyciągów roślinnych i ma charakter witaminowo – mineralny.

W jednej tabletce znajdują się kwas pantotenowy (witamina B5), duża dawka biotyny, cynk i miedź. Działanie Belid SR jest skoncentrowane nie tylko na poprawie stanu włosów, ale również paznokci i skóry. Szkoda, że nie zawiera roślinnych ekstraktów bogatych w krzem.


Belissa Intense

Belissa Intense jest suplementem diety poprawiającym kondycję włosów, skóry i paznokci. Preparat posiada bogaty skład obejmujący ekstrakt ze skrzypu polnego i kompleks Intense Revive.

Oprócz tego Belissa Intense uzupełnia dietę w składniki odżywcze – l – cysteinę, witaminę A,C, E, B1, B2, B6, B12, PP, kwas pantotenowy i kwas foliowy oraz cynk, żelazo i jod. Preparat zawiera także beta – karoten.

Trzeba jednak podkreślić, że kompleks Intense Revive nie oddziałuje na włosy, tylko na skórę – jest to wyciąg z alg wspierający regenerację komórek skóry. Jedno opakowanie produktu zawiera 50 tabletek i kosztuje od 12 zł.Bianella

Bianella jest suplementem diety dostępnym w cenie od 20 zł. Produkt jest rekomendowany osobom, które zmagają się z łamliwością włosów, ich przesuszeniem i nadmiernym wypadaniem. Bianella poprawia również jędrność i elastyczność skóry.

W skład tego suplementu diety wchodzi wyciąg z pędów bambusa, wyciąg z liści pokrzywy oraz aminokwasy – l-metionina i l-cysteina.

Dodatkowo, produkt zawiera witaminy i minerały (beta – karoten, niacyna, witamina E, ryboflawina, miedź, kwas foliowy, biotyna, cynk, kwas pantotenowy i witamina C). Jedno opakowanie zawiera 30 tabletek.


Biotebal

Biotebal jest specyficznym suplementem diety wzmacniającym kondycję włosów. Jego charakterystyczna cecha to jednoskładnikowa receptura.

W jednej tabletce znajduje się 2,5 mg lub 5 mg biotyny. Biotyna zwana także witaminą H wspiera produkcję keratyny – budulca włosa i paznokci. Stąd też zażywanie preparatu Biotebal może poprawić nie tylko kondycję włosów, ale i paznokci.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że uzupełnienie diety w biotynę wpłynie na poprawę wyglądu włosów tylko wtedy, kiedy pogorszony stan włosów wynika z niedoboru biotyny. Preparat zawiera 30 tabletek i jest dostępny w cenie od 22 zł.


Dermena Complex

Suplement diety Dermena Complex zawiera 30 kapsułek i jest dostępny w cenie od 17 zł. Preparat zawiera witaminy i minerały oraz wyciąg ze skrzypu i nasion lnu.

Dermena Complex korzystnie wpływa na kondycję włosów, skóry i paznokcie. Receptura suplementu diety obejmuje witaminę C, niacynę, witaminę E, cynk, kwas pantotenowy, witaminę B6, B2 i B1, foliany, selen, biotynę i witaminę B12.Gal Uroda

Gal Uroda jest preparatem zawierającym ekstrakt ze skrzypu polnego i ziela pokrzywy, olej z nasion ogórecznika lekarskiego, a także witaminę E i A.

Wzmacnia on włosy i paznokcie oraz poprawia kondycję i wygląd skóry. Krzem zawarty w skrzypie polnym wzmacnia włosy, a pokrzywa je wzmacnia.

Olej z nasion ogórecznika bogaty w kwas gamma – linolenowy korzystnie wpływa na stan skóry. Jedno opakowanie zawiera 30 tabletek i jest dostępne w cenie od 25 zł.


Skrzypovita

Skrzypovita jest suplementem diety, który korzystnie wpływa na wygląd skóry, włosów i paznokci. Receptura tego preparatu, pomijając ekstrakt ze skrzypu polnego, ma charakter witaminowo – mineralny.

Kapsułki zawierają biotynę, witaminę B6, tiaminę i ryboflawinę, kwas pantotenowy oraz witaminę A i C, a także cynk. Jedno opakowanie zawiera 80 kapsułek. Preparat jest dostępny w cenie od 25 zł.


Vitahair

Vitahair jest preparatem dostępnym w formie tabletek. Jedno opakowanie zawiera 60 tabletek i jest dostępne w cenie 21 zł. Vitahair charakteryzuje się bardzo bogatym składem zawierającym dużo witamin, w tym kwas pantotenowy, biotynę, niacynę, cholinę, kwas foliowy i witaminę B12. Ponadto, Vitahair zawiera wyciąg z pędów bambusa, z ziela skrzypu polnego i ziela pokrzywy oraz inozytol, kwas PABA, cynk, żelazo i miedź, mangan i jod.

Dopełnieniem receptury są ekstrakt z drożdży i krzemionka. Działanie Vitahair jest skoncentrowane na poprawie kondycji włosów i skóry głowy. Miedź wspiera pigmentację włosów, cynk jest potrzebny do prawidłowej syntezy białek budujących strukturę włosa, natomiast ekstrakt z bambusa i skrzypu polnego wzmacniają włosy i wspierają ich wzrost.

Pod względem receptury suplement diety przypomina Look Up (patrz wyżej). Niemniej zakres działania Look Up jest nieco bardziej zróżnicowany.